Sportovci,
které podporujeme

ESTER LEDECKÁ

Česká snowboardistka a alpská lyžařka. Na Zimních olympijských hrách 2018 v Pchjongčchangu získala dvě zlaté medaile, když nejprve vyhrála superobří slalom v alpském lyžování a o týden později ovládla paralelní obří slalom na snowboardu. Jako první sportovec v olympijské historii tak vyhrála na jedné zimní olympiádě disciplíny s různým vybavením.

STR SNOWBOARD TEAM

Jsme hrdými partnery nejen Ester, ale i jejího snowboardového týmu. 

INSTAGRAM ESTER LEDECKÉ

Robin Kaleta

Narodil se v Beskydech, takže ho hory obklopovaly od malička. Není tedy divu, že se staly součástí jeho života.  K dráze profesionálního freeridera vedla delší cesta přes společenský tanec až po studium na právnické fakultě. Po letech cestování po světě v kolotoči závodů a získávání cenných zkušeností v horách se v posledních letech přeorientoval spíše na předávání svého know-how podobně založeným lidem. Můžete se s ním vydat třeba na freeridový kemp nebo heliskiing. 

https://www.freeridecamps.cz/

INSTAGRAM ROBINA KALETY

ŠIDERI VÁŇOVÁ

Šideri je česká profesionální hráčka golfu. Na konci roku 2017 se v Maroku kvalifikovala do nejvyšší evropské ženské soutěže Ladies European Tour. V historii českého golfu je teprve třetí hráčkou, která se v Evropě probojovala tak vysoko. Letos odstartovala  u protinožců svoji druhou sezónu LET. Womens NSW Open je společným podnikem Ladies European Tour a Australian Ladies PGA. 

Šideri tomuto úspěchu podřídila poslední roky své golfové kariéry. Intenzivně pracuje na svém golfu po fyzické i mentální stránce, náročnost jejích fyzických tréninků je příslovečná.

http://siderivanova.cz

INSTAGRAM siderivanova

PETER VALÁŠEK

Slovenský golfista, který se zapsal v minulých letech pár rekordmi na domácích i zahraničních hřištích. 

V roce 2018 byl Slovenskou asociací profesionálních golfistů zvolen Profesionálom roka. Jako prvnímu slovenskému reprezentantovi se mu podařilo postoupit přes Cut European Challange Tour, okořenil to prvním slovenským zápisem do Světového žebříšku profesionálních golfistů. Je rekordmanem hřiště Austerlitz a stal se vítězem  Order of Merit roku 2017. 

https://petervalasek.wixsite.com/golf

INSTAGRAM PETER VALASEK_GOLF