Sportovci,
které podporujeme

ONDŘEJ LIESER

Je nám ctí být partnerem jediného českého účastníka European Tour 2021 a reprezentanta na letošní olympiádě.

Ondřej Lieser je nejvýše postaveným českým profi golfistou – patří mu 176. příčka světového žebříčku. Výčet jeho ocenění by byl hodně dlouhý, s golfem začal už v 9 letech a mezi profesionály přestoupil v roce 2012 s handicapem +3,9. A jestli chcete vědět nějakou zákulisní informaci z Ondřejova života, tak má minimálně 45 golfových triček (téměř všechny už Peak Performance) a jeho nejoblíbenější barva je černá.

ESTER LEDECKÁ

Česká snowboardistka a alpská lyžařka. Na Zimních olympijských hrách 2018 v Pchjongčchangu získala dvě zlaté medaile, když nejprve vyhrála superobří slalom v alpském lyžování a o týden později ovládla paralelní obří slalom na snowboardu. Jako první sportovec v olympijské historii tak vyhrála na jedné zimní olympiádě disciplíny s různým vybavením.

STR SNOWBOARD TEAM

Jsme hrdí, že jsme měli tu čest být partnery nejen Ester, ale i jejího snowboardového týmu. 

Robin Kaleta

Narodil se v Beskydech, takže ho hory obklopovaly od malička. Není tedy divu, že se staly součástí jeho života.  K dráze profesionálního freeridera vedla delší cesta přes společenský tanec až po studium na právnické fakultě. Po letech cestování po světě v kolotoči závodů a získávání cenných zkušeností v horách se v posledních letech přeorientoval spíše na předávání svého know-how podobně založeným lidem. Můžete se s ním vydat třeba na freeridový kemp nebo heliskiing. 

https://www.freeridecamps.cz/

ŠIDERI VÁŇOVÁ

Šideri je česká profesionální hráčka golfu. Na konci roku 2017 se v Maroku kvalifikovala do nejvyšší evropské ženské soutěže Ladies European Tour. V historii českého golfu je teprve třetí hráčkou, která se v Evropě probojovala tak vysoko. Letos odstartovala  u protinožců svoji druhou sezónu LET. Womens NSW Open je společným podnikem Ladies European Tour a Australian Ladies PGA. 

Šideri tomuto úspěchu podřídila poslední roky své golfové kariéry. Intenzivně pracuje na svém golfu po fyzické i mentální stránce, náročnost jejích fyzických tréninků je příslovečná.

http://siderivanova.cz

PETER VALÁŠEK

Slovenský golfista, který se zapsal v minulých letech pár rekordmi na domácích i zahraničních hřištích. 

V roce 2018 byl Slovenskou asociací profesionálních golfistů zvolen Profesionálom roka. Jako prvnímu slovenskému reprezentantovi se mu podařilo postoupit přes Cut European Challange Tour, okořenil to prvním slovenským zápisem do Světového žebříčku profesionálních golfistů. Je rekordmanem hřiště Austerlitz a stal se vítězem Order of Merit roku 2017. 

https://petervalasek.wixsite.com/golf